اجرای دیوارسبز با سیستم HIGREENWALL

ساختار اجرای دیوارسبز Higreenwall متشکل از زیرساخت اولیه شامل پروفیل های گالوانیزه که مستقیماً روی دیوار موجود نصب میشود.کناره های دیوارسبز با فلاشینگ و انتهای کار با آبرو محصورمیشود.روی پروفیل های گالوانیزه صفحات ضدرطوبت قرارمیگیرند و روی آن لوله های آبیاری که به سیستم تغذیه و آبیاری هوشمند وصل میشوند اجرا شده و در نهایت پوسته هیدروپونیک نصب و گیاهان داخل بستر کاشت هیدروپونیک کاشته میشوند.

دیوار سبز عمودی های گرین وال بر روی هر نوع سطح دیواری قابلیت اجرا داشته و دارای وزنی کم (حداکثر ۴۰ کیلوگرم در مترمربع درحالت اشباع) می باشد. ضمن آنکه بستر انعظاف پذیر آن با نصب سریع و آسان قابلیت سازگاری برای انجام هر نوع طراحی منحصر به فرد را داراست اﯾﻦ روش اجرای دیوارسبز ﺟﺪﯾﺪﺗﺮ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺳﺎﯾﺮ ﺳﯿﺴﺘﻤﻬﺎ میباشد. از مزایای آن به ﺳﺒﮑﯽ ﺳﺎزه دﯾﻮار ﺳﺒﺰ ،ﺗﻌﻮﯾﺾ و ﺗﻐﯿﯿﺮ آﺳﺎن ﮔﯿﺎﻫﺎن،ﺗﻬﻮﯾﻪ ﻣﻨﺎﺳﺐ رﯾﺸﻪ ﮔﯿﺎﻫﺎن ،ﺳﯿﺴﺘﻢ زﻫﮑﺸﯽ ﻗﻮی ﺗﺮ آزادی ﻋﻤﻞ در اﻧﺘﺨﺎب ﮔﯿﺎﻫﺎن ﻣﺨﺘﻠﻒ اﺷﺎره ﮐﺮد.

HIGREENWALL-SYSTEM

ویژگی های فنی :

دیوارسبز HIGREENWALL دارای ثبت پتنت بین المللی PCT/1B2020/052491

۱- بیش از ۱۰۰ نوع  گونه گیاهی متنوع شامل گیاهان با ساقه ضخیم و درختچه.

۲-وزن هر مترمربع دیوارسبز حداکثر ۴۰ کیلوگرم درحالت اشباع با گیاه میباشد.

۳-ساختار دیوارسبز با پوسته چندلایه عایق صوتی و حرارتی بالا ایجاد میکند.

۴- میزان مصرف آب از ۱۳ تا ۲۵ لیتر درهر روز برای هرمترمربع میباشد.

۵- ضخامت کم بستر کاشت  که حداکثر ۸ سانتیمترمیباشد.

۶- سرعت اجرای دیوارسبز بالا با حداقل نیاز به امکانات .

۷- تعداد گیاه در هرمترمربع بین ۳تا ۴۰ عدد .

اپلیکیشن اختصاصی

یکی از مهمترین ویژگی های دیوارسبز HIGREENWALL گزارش دهی روزانه از طریق ارتباط با سیستم کنترلر هوشمند مرکزی با اپلیکیشن اختصاصی میباشد. با اپلیکیشن میتوان درهر زمان و مکان گزارش عملکرد روزانه دیوارسبز را دریافت نمود و علاوه بر آن درصورت لزوم تنظیمات آبیاری و تغذیه اتوماتیک را از راه دور به سادگی تنظیم ومدیریت کرد,  با این ویژگی مهم نیازی به حضور فیزیکی در محل پروژه نیست و هزینه نگهداری را به حداقل میرساند و احتمال خشک شدن گیاهان به علت عدم آبیاری به صفر میرسد.

آبیاری-اتوماتیک-دیوارسبز

سایر ویژگی ها

سازگاری بالا

این نوع پوسته بر اساس محیط هایی با تابستان های گرم و زمستان های سرد طراحی شده است، ضمن آنکه با داشتن سیستم کنترل هوشمند سازگار با انواع شرایط آب و هوایی وزیست محیطی در سراسر جهان و قابل اجرای دیوارسبز بر روی دیوار داخلی و یا دیوار خارج ساختمان است.

هوشمند

سیستم کنترلر مرکزی مخصوص به منظور ایجاد کنترل هوشمند تعبیه شده است،از همین رو اجرای دیوارسبز با تغییر شرایط آب و هوا خود را منطبق کرده و در طول زمان سلامتی گیاهان تضمین میگردد.

بستر مناسب

پوسته محیطی مناسب برای رشد ریشه گیاه ایجاد می کند ضمن آنکه دارای ضخامت های مختلف برای کشت محدوده ی وسیعی از گونه های گیاهی است، ازهمین رو انواع گیاهان از جمله درختچه ،درختان و حتی سبزیجات می توانند در این بستر به صورت مناسب نمایند.

عایق صوت و حرارت

پوسته چندلایه ساخته شده از فیبر طبیعی ضخیم ،عایق صوتی و حرارتی مناسبی در برابر دمای محیط خارجی و آلودگی های صوتی است که گیاهان قرار گرفته بر روی آن نیز بر این قابلیت می افزایند.

طراحی متنوع

وزن سبک و انعطاف پذیر بودن سیستم، این امکان را ایجاد می نماید که طرح هایی که تاکنون امکان اجرای آنها قابل تصور نبوده به راحتی امکان پذیر باشد. به گونه ای که قابلیت اجرای دیوارسبز به صورت کلیه ی شکل ها، و اجرا بر روی سطوح برجسته و شکسته را داراست.

صرفه جویی در هزینه نگهداری

حداقل نیاز به نیروی انسانی،فقط رسیدگی به منظوررساندن مواد غذایی،پیرایش و درمان بیماری گیاهان، با حداقل نیاز به وارسی حداکثر میزان بهره وری راخواهیم داشت.