LOGO-HIGREENWALL

اجرای دیوارسبز HIGREENWALL هیدروپونیک

” اجرای دیوارسبز با روش هیدروپونیک , فن آوری آینده را با ما تجربه کنید “

فیلم اجرای دیوارسبز

دیوارهای سبز هیدروپونیک، یک نسخه مدرن و نوآورانه از دیوارهای سبز هستند که در آن گیاهان بدون استفاده از خاک، در محلول‌های غذایی غنی و آب کشت می‌شوند. با اجرای دیوارسبز هیدروپونیک، به گیاهان این امکان می‌دهیم تا مواد مغذی مورد نیاز خود را مستقیماً از محلول آبی دریافت کرده و در نتیجه رشد سریع‌تر و بهتری داشته باشند.

کنترلر هوشمند با اپلیکیشن فارسی

تنظیم آبیاری و تغذیه دیوارسبز از راه دور

بستر کاشت متناسب با اقلیم ایران

بستر کاشت مطابق با اقلیم ایران طراحی شده است

۱۰ سال گارانتی

بسترکاشت دیوارسبز هیدروپونیک دارای ۱۰ سال گارانتی

قدم به قدم اجرای دیوارسبز

  • ابتدا زیرسازی اولیه شامل پروفیل های گالوانیزه مستقیماً روی دیوار موجود نصب میشوند.
  • روی پروفیل های گالوانیزه صفحات ضد ریشه و ضدرطوبت قرارمیگیرند و آب بند میشوند.
  • پوسته چندلایه هیدروپونیک روی صفحات ضد رطوبت نصب میشوند.
  • پایین دیوارسبز آبرو که خروجی آن به کفشور اصلی ساختمان متصل است اجرا میشود.
  • طرفین دیوارسبز برای جلوگیری از گریز آب با فلاشینگ ها جانبی کاور و آب بند میشود.
  • بالای دیوارسبز یک لاین لوله  آبیاری اجرا شده که به کنترلر هوشمند متصل است.
  • در نهایت گیاهان داخل بستر کاشت هیدروپونیک کاشته میشوند.

ساندوچ پانل دیوارسبز

ساندویچ پانل دیوار سبز HIGREENWALL برای بهبود عملکرد ساختمان و کاهش مصرف انرژی استفاده می‌شود. این پانل‌ها معمولاً از یک لایه فلزی به عنوان پوشش داخلی و عایق حرارتی میانی و پوشش سبز خارجی ساخته شده‌اند. لایه عایق حرارتی میانی معمولاً از موادی مانند فوم XPS، پلی‌استایرن، پشم سنگ معدنی تشکیل شده است که عملکرد عایق حرارتی عالی دارند.

ساندویچ پانل‌ دیوارسبز HIGREENWALL میتواند بعنوان قسمتی از نمای خارجی سوله هاو ساختمانهای پیش ساخته با هدف افزایش عایق حرارتی و کاهش مصرف انرژی و بهبود فضای سبز محیط استفاده شود. علاوه بر این، ساندویچ پانل دیوارسبز می‌تواند برای ایجاد دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان‌های مسکونی، بعنوان عایق برای کنترل صدا و حفاظت در برابر عوامل زیست محیطی مانند باران و باد نیز استفاده شوند.

ساندوچ پانل سبز به دلیل عملکرد حرارتی بهتر و مزایای زیست محیطی، معمولاً در ساختمان‌های پایدار و سازگار با محیط زندگی استفاده می‌شوند. این دیوارها می‌توانند به کاهش مصرف انرژی برای گرمایش و سرمایش ساختمان کمک کنند و به محیط زیست کمک می‌کنند.

اجرای دیوارسبز

کنترلر هوشمند آبیاری

 با کنترلرهوشمند HIGREENWALL عملاً تمامی نیازهای دیوارسبز بصورت اتوماتیک انجام میشود حتی برای افرادی که تجربه نگهداری از یک گلدان کوچک راهم نداشته اند بسیار راحت میباشد و هیچگونه دغدغه ای برای رسیدگی دائم و آبیاری به گیاهان نخواهند داشت.با یکبار برنامه ریزی آبیاری و تغذیه گیاهان دیوارسبز با توجه به نوع گونه گیاهی و شرایط دما و نور محیط سیستم بصورت اتوماتیک عمل کرده و گزارش عملکرد دیوارسبز را برای شما ارسال میکند.

مشخصات کنترلر هوشمند

HIGREENWALL اپلیکیشن دیوارسبز

اپلیکیشن کنترلر

کنترلر هوشمند از طریق اپلیکیشن اختصاصی HIGREENWALL قابل تنظیم و برنامه ریزی میباشد و گزارش گیری از عملکرد کنترل سیستم آبیاری و تغذیه دیوارسبز در هر لحظه از راه دور امکان پذیر است با این روش نیاز به حضور فیزیکی برای نگهداری دیوارسبز به حداقل میرسد.

سوالات متداول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد 

سیستم دیوارسبز HIGREENWALL به گونه ای طراحی شده است که کنترلرهوشمند, آبیاری و تغذیه را پس از یکبار برنامه ریزی بصورت اتوماتیک انجام میدهد و فقط نیاز است مخرن کودتوسط دستورالعملی که داده میشود با کود مخصوص هر چند وقت شارژ  شود.

بله، برای اجرای دیوارهای سبز هیدروپونیک نیاز به تجهیزاتی مانند سیستم‌های آبیاری و تغذیه، نورپردازی مناسب و محلول‌های غذایی خاص دارد.

خیر هیچگونه نیازی به پرداخ هزینه اضافی برای عایق کاری نمیباشد.

با حداقل امکانات دیوارسبز اجرا میشود فقط ورودی آب با فشار ۳ بار -ورودی برق  و کفشور خروجی آب لازم است.

اجرای دیوارهای سبز هیدروپونیک نسبت به برخی دیگر انواع سیستم‌های هیدروپونیک، بسیار ساده تر و سریعتر است.  افراد می‌توانند به راحتی این سیستم‌ها را راه‌اندازی کنند.

بله بستر کاشت ۱۰ سال و کنترلر هوشمند ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارد.