شرکت پارس بام عمارت که دیوار سبز HIGREENWALL  در ایران متعلق به آن می باشد از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای روف گاردن با نمایندگی شرکت‌های خارجی ONDULINE فرانسه و TEMA ایتالیا آغاز و تامین کننده متریال روف گاردن همراه با دیتای اجرایی به شرکت های مجری فضای سبز در ایران بوده است.
با توجه به عدم وجود سیستم دیوارسبز قابل اطمینان در ایران در آن زمان پس از طی دوره های تخصصی و شرکت در ورکشاپ ها و سمینارهای مربوط به اجرای دیوار سبز در کشورهای فرانسه – ایتالیا – آلمان – آفریقای جنوبی  – مکزیک – استرالیا – لبنان – ترکیه و همکاری با شرکت های خارجی و آشنایی با انواع روش های اجرای دیوارسبز و همچنین اجرای چندین پروژه مشترک با آنها در خارج از کشور موفق به انتقال آخرین تکنولوژی دیوار سبز به ایران با حداکثر بهره وری و حداقل نیاز به نگهداری شدیم.
در سال ۱۳۹۵ با همکاری شرکت های دانش بنیان ایرانی موفق به طراحی و ساخت سیستم هوشمند اختصاصی دیوار سبز شدیم و  تحت عنوان  برند ” های گرین وال ” ده ها پروژه موفق در کشور اجرا کردیم.
در سال ۲۰۲۰ موفق به ثبت پتنت جهانی دیوارسبز هوشمند HIGREENWALL شدیم. در سال ۲۰۲۱  به منظور گسترش فعالیت در سطح بین المللی دفتر شرکت HIGREENWALL در شهر تورنتو کانادا افتتاح شد و تا کنون موفق به اجرای چندین پروژه در آمریکای شمالی شده و خوشبختانه به علت کیفیت بالای دیوارسبزهوشمند مورد استقبال طراحان و سازندگان کشور کانادا قرار گرفته است.
شرکت دیوارسبز

شماره تماس – آدرس

۰۹۱۲۴۴۴۴۹۹۱
۰۲۱۸۸۱۹۶۱۹۴
۰۲۱۸۸۱۹۶۱۹۷
تهران – خیابان ولنجک – کوچه بیستم – پلاک ۵
ساعت کاری :  شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷
تذکر: با عنایت به کرونا لطفا قبل از مراجعه
حضوری بدون هماهنگی قبلی اجتناب فرمایید.

@ کپی رایت HIGREENWALL

عضویت در خبرنامه

شرکت پارس بام عمارت که دیوار سبز HIGREENWALL  در ایران متعلق به آن می باشد از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای روف گاردن با نمایندگی شرکت‌های خارجی ONDULINE فرانسه و TEMA ایتالیا آغاز و تامین کننده متریال روف گاردن همراه با دیتای اجرایی به شرکت های مجری فضای سبز در ایران بوده است. ادامه ۰۰۰